Ruční vysavač s bezkabelovým provozem ETA Rotary 1425 na 14,4V Li-Ion akumulátor. ETA Rotary 1425 90000 disponuje transparentní nádobou na prach o objemu 400 ml, kvalitním HEPA filtrem a ergon















| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
Akumulátorový vysavač ETA Rotary 1425 90000 šedý/bílý.
Ruční vysavač nové generace s elektrickým rotačním kartáčem, vysokým sacím výkonem a 14,4 V Li-ion akumulátorem pro výdrž až 25 minut na jedno nabití.

Ruční vysavač nové generace ETA Rotary vás nadchne silným sacím výkonem i elektrickým rotačním kartáčem, který zajistí ještě efektivnější sběr a vyčesání nečistot. O jejich filtraci se následně postará účinný HEPA filtr.
V kategorii akumulátorových ručních vysavačů nezůstává pozadu ani délkou provozu na jedno nabití. Kvalitní 14,4 V Li-ion akumulátor vám umožní až 25 minut nepřetržitého vysávání a následně se znovu plně nabije za pouhých 5 hodin.
Díky nízké hmotnosti, malým rozměrům a ergonomicky tvarované rukojeti se navíc s tímto příručním pomocníkem příjemně manipuluje a stěžovat si nebudou ani vaše prsty – tlačítko ON/OFF lze aretovat ve zvolené poloze, a tak ho nemusíte po celou dobu vysávání křečovitě mačkat.
Sesbíraný prach a nečistoty následně putují přímo do transparentní nádobky o objemu 400 ml, která vás zbaví nutnosti nákupu a výměny prachových sáčků.
Nástěnná dobíjecí základna slouží nejen k nabíjení, na jehož dokončení vás upozorní světelná kontrolka, ale i k praktickému uskladnění vysavače a jeho příslušenství. Toho je slušná sbírka – kromě rotačního turbokartáče s přímým pohonem (ideální pro vysávání čalouněného nábytku či interiéru automobilu), obdržíte také štěrbinovou hubici pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.) a kartáček s jemnými štětinkami pro úklid na místech, která potřebují šetrně zbavit prachu nebo pavučin (na nábytku, zdech či obrazech).

Záruku na motor vysavače ETA Rotary vám zdarma prodloužíme na 3 roky – stačí vyplnit registrační formulář. Bezplatnou službu Prodlužka záruky si registrujte ZDE.
| Zdroj energie: | aku (Li-ion) |
| Vysávání: | suché |
| Doba provozu: | 25 min |
| Držák na stěnu: | ano |
| Počet akumulátorů: | 1 |
| Na zvířecí chlupy: | ne |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 42.5cm |
| Hloubka: | 16.5 cm |
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Hmotnost: | 2.06 kg |
Specifikace
Bezsáčkový ruční vysavač
* Bezkabelový provoz na akumulátor 14,4 V Li-Ion
* Moderní a elegantní design
* Dobíjení přes síťový adaptér
* Doba nabíjení cca 5 hod.
* Transparentní nádoba na prach s objemem 400 ml prachu
* Výdrž akumulátoru až 25 minut
* Kvalitní HEPA filtr
* Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné používání
* Světelná signalizace nabíjení s indikací plného nabití akumulátoru
* Malý, lehký a skladný pomocník
* Deklarovaná hladina akustického výkonu 78 dB(A) re 1pW Příslušenství součástí balení:
* Rotační turbokartáč s přímým pohonem - je určen speciálně pro vysávání čalouněného nábytku
* Štěrbinová hubice - je vhodná pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.)
* Kartáček s jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin (na nábytku, zdech či obrazech)
* Síťový adaptér 100-240 V (AC) / 18 V (DC) pro dobíjení vysavače
* Nástěnná dobíjecí základna pro nabíjení a praktické uskladnění vysavače Dokoupitelné příslušenství:
HEPA filtr ETA242500060
TOP Zboží.cz