Brousek nožů ETA 0051 99010 je určen ke kuchyňskému ručnímu šlehači ETAx051 Lento. Je určený pro rychlé dosažení skvělého ostří ocelových nožů.



| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 005199010 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 679 Kč |
| Cena bez DPH: | 562 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393259748 |
Brousek na nože ETA Lento - brousek na nože 0051 99010 bílé.
Brousek na nože s 20 keramickými válečky pro důkladné a účinné nabroušení všech nerezových a ocelových nožů.

Krájení potravin tupým nožem je ztělesněné utrpení. Dobře nabroušený nůž zaručí bezproblémovou přípravu jídla a zjednoduší práci v kuchyni. Ke kvalitnímu noži tak patří i kvalitní brousek, který může noži vrátit zašlou slávu a prodloužit tak jeho životnost.
Keramický brousek nožů ETA je určen pro rychlé dosažení skvělého ostří ocelových nožů. Nebojte se použití brousku ani na dražší nože z tvrzené oceli či nerezu, vše bez problému zvládne. Perfektní broušení čepele je zajištěno konstantním tlakem a vedením sklonu pod tím správným úhlem.
Brousek nožů je vybaven dvěma otočnými a odpruženými kolečky s celkem 20 keramickými válečky, které jsou umístěny ve tvaru písmene X. Otočná kolečka se otáčí rychlostí až 700 otáček za minutu, vaše nože tak budou připravené k další práci raz dva.

Práce s brouskem na nože je bezpečná a jednoduchá. Stačí jej pouze zacvaknout do ručního šlehače a můžete začít. Tichý chod bez vibrací navíc celý proces jen zpříjemní.
Brousek není určen pro keramické nože.
Brousek na nože ETA je kompatibilní s ručními šlehači ETA Lento – ETA0051, ETA1051 a ETA2051
| Typ příslušenství: | ostatní |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Hmotnost: | 0.178 kg |
| Šířka: | 11.8 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Hloubka: | 9.1 cm |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
Specifikace:
Brousek nožů
* Příslušenství k ručnímu šlehači ETAx051 LENTO
* Určený pro rychlé dosažení skvělého ostří ocelových nožů, včetně těch dražších z tvrzené oceli a nerezových nožů
* Keramický materiál zajišťuje vysokou účinnost a jemné výsledky broušení
* Přesné vedení sklonu pod správným úhlem a konstantní tlak ostření zajistí perfektní nabroušení čepele
* Dvě odpružená kola s 20-ti kvalitními brousicími válečky o průměru 5 mm
* Bezpřevodový systém pohonu (700 otáček za minutu)
* Velmi rychlá a jednoduchá příprava
* Tichý chod bez vibrací
* Jednoduché ovládání
* Praktický a účinný pomocník
* Vysoká bezpečnost
Ostřič nožů je vybaven dvěma otočnými a odpruženými kolečky s celkem 20 keramickými válečky umístěnými ve tvaru písmene X. Otočná kolečka se otáčí rychlostí 700 ot/min. Keramické válečky zajišťují důkladné a účinné nabroušení nože.
TOP Zboží.cz