Vakuový box ETA Atmos 4762 92000 je ideálním pomocníkem do domácnosti. Pomůže vám prodloužit životnost potravin při jejich skladování.


| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | ETA476292000 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 498 Kč |
| Cena bez DPH: | 411 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393254590 |
Dóza na potraviny ETA Atmos 4762 92000.

Vakuový box Atmos je ideálním pomocníkem do domácnosti. Pomůže vám prodloužit životnost potravin při jejich skladování. Potraviny si tak užijete déle čerstvé.
Box o objemu 2000 ml je kompatibilní s vakuovačkou ETA4762 a ETA5762 . Díky transparentnímu provedení je velmi snadná kontrola o stavu potravin. Snadná údržba a lze umývat i v myčce na nádobí.
| Počet ks v balení: | 1 ks |
| Typ příslušenství: | dóza k vakuování |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška | 12 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| Šířka: | 20.6 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Hloubka: | 20.4 cm |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
Vakuový box
* Kompatibilní s vakuovačkami ETA4762, ETA5762, ETA6762 a ETA7762 a mnoha jinými modely na trhu, které disponují vývodem pro externí odsávání
* Uchovávání potravin pro zajištění jejich delší trvanlivosti
* Jednoduchá kontrola stavu potravin díky transparentnímu provedení
* Možnost mytí v myčce na nádobí
* Objem 2000 ml
TOP Zboží.cz