ETA 0028 00250 je míchací metla na krémy. Metla je určena pro roboty ETA0028 Gratus a ETA0128 Gustus.


| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 002800250 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 581 Kč |
| Cena bez DPH: | 480 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 4 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8592417766379 |
Flexi metla ke kuchyňským robotům ETA Gratus ETA 0028 00250.
Metla na krémy a lehká těsta ke kuchyňským robotům ETA Gratus (ETA0028) a ETA Gustus (ETA0128)
Metla na krémy ke kuchyňským robotům ETA vám dokonale vyšlehá jemné směsi, jako jsou lehká piškotová těsta či dortové krémy. Tato metla by neměla chybět žádné kuchyni.
Metla na krémy (flexi metla) je kompatibilní s kuchyňskými roboty ETA Gratus (ETA0028) a ETA Gustus (ETA0128).

| Typ příslušenství: | mixér |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hloubka: | 3.5 cm |
| Hmotnost: | 0.166 kg |
| Šířka: | 19 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Hmotnost: | 0.173 kg |
Specifikace:
Hák pro bezlepková těsta
* Metla na krémy
* flexi metla
* ETA0028 Gratus, ETA0128 Gustus
TOP Zboží.cz
| Cena bez DPH: | 164 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |