Elektrický kontaktní gril ETA 4155 90000 je ideální pro grilování masa, ryb, zeleniny atd. Teplotu si regulujete dle požadavků připravovaných potravin pomocí otočného regulátoru na před














| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
Gril ETA Livero 4155 90000 černý.

Elektrický kontaktní gril ETA Livero s odolným kovovým tělem a výkonem 1600 W je ideální pro grilování všech druhů mas, ryb a mořských plodů, zeleniny, pečiva i zapékání toustů. Nejrůznější chutě a vůně vyčaruje zcela zavřený, otevřený na 90° i zcela otevřený při 180°.
Dvě grilovací desky o rozměrech 225 x 335 mm mají antiadhezní povrch, díky němuž se vám potraviny nepřipečou. Nepřilnavé desky se navíc lépe omývají, a díky tomu, že jsou obě vyjímatelné, je můžete mýt i v myčce na nádobí. Ke každé desce patří také jedna odkapní miska pro zachycení tuku a šťávy.

Teplotu si můžete pohodlně regulovat sami podle toho, jaké potraviny zrovna připravujete. Pomocí otočného regulátoru na přední straně grilu nastavíte teplotu v rozmezí 140–280 °C nebo si vyberete ze tří záchytných teplot grilování. Nad regulátorem je umístěno velké držadlo pro snadnější a bezpečnější obsluhu. Je vyrobeno z kvalitního plastu, což zamezuje popálení.

| Konstrukce grilu: | kontaktní grill |
| Příkon elektrického grilu: | 1600 W |
| Druh gril. plochy: | žebrovaná |
| Počet pánviček: | bez pánviček |
| Grilování na obou plotýnkách: | ano |
| Termostat: | ano |
| Vyměnitelné plotýnka/rošt: | ano |
| Smart funkce: | ne |
| Displej: | ne |
| Vyjímatelná plotýnka / rošt: | ano |
| Mytí grilovací plochy v myčce: | ano |
| Odkapávací nádobka: | ano |
| Šířka: | 39 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Hmotnost: | 3.42 kg |
| Šířka: | 41.5 cm |
| Výška: | 31.5 cm |
| Hloubka: | 20.5 cm |
| Hmotnost: | 3.9 kg |
Elektrický kontaktní gril
* Ideální pro grilování masa, ryb, zeleniny, toastů atd.
* 3 provozní polohy (zavřeno / otevřeno 90° / otevřeno 180°)
* Rozměr grilovací plochy: 225 x 335 mm (2 ks)
* Snadné ovládání pomocí otočného regulátoru
* Regulace teploty v rozsahu 140 °C - 280 °C
* Vyjímatelné drážkované plotny s nepřilnavým povrchem omyvatelné v myčce
* Grilovací plochy s antiadhézní povrchovou úpravou
* Velké držadlo pro bezpečnou obsluhu
* Jednoduchá obsluha a snadná údržba
* Částečně omyvatelný pod tekoucí vodou
* Světelná signalizace provozu
* Bezpečnostní tepelná pojistka
* Odkapní miska (2 ks)
* Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu na pracovní ploše
* Jednoduché a rychlé sestavení
* Možnost skladování ve stojící poloze
* Délka přívodního kabelu 1,1 m
* Příkon 1600 W
TOP Zboží.cz