Hák na bezlepková těsta ETA 0028 99020 je dokoupitelným příslušenstvím ke kuchyňskému robotu Gratus (ETA 0028, ETA 0038) a Gustus/Gustus II (ETA 0128, ETA 1128). Doplněk zajišťuje velmi d



| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 002899020 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 680 Kč |
| Cena bez DPH: | 562 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393250325 |
Hnětací hák ETA - hák pro bezl. těsto 0028 99020 modré.
Hák pro bezlepkové těsto ke kuchyňskému robotu Gratus (ETA 0028, ETA 0038) a Gustus/Gustus II (ETA 0128, ETA 1128).
Hák na bezlepková těsta je dokoupitelným příslušenstvím ke kuchyňskému robotu Gratus (ETA 0028, ETA 0038) a Gustus / Gustus II (ETA 0128, ETA 1128) .
Doplněk zajišťuje velmi dobré stírání surovin ze stěn mísy, díky čemuž dochází k výbornému prohnětení či zpracování bezlepkového těsta. Díky možnosti optimálního nastavení výšky háku v míse, je uživatelsky přívětivý a sestavení i údržba jsou jednoduchou záležitostí.
Hák není možné mýt v myčce.
Hák pro bezlepkové těsto je vhodný ke kuchyňským robotům Gratus 0028 (mimo ETA 002890000 a ETA 002890010), Gratus 0038, Gustus a Gustus II (ETA 0128, ETA 1128).
| Typ příslušenství: | hnětací hák/y |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
| Hloubka: | 5.5 cm |
| Hmotnost: | 0.216 kg |
| Šířka: | 11.6 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Hloubka: | 22.8 cm |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
Specifikace:
Hák pro bezlepková těsta * Příslušenství ke kuchyňskému robotu Gratus (ETA 0028, ETA 0038) a Gustus/Gustus II (ETA 0128, ETA 1128). Není, ale možno použít u robota typ ETA002890000, ETA002890010
* Zajišťuje velmi dobré stírání surovin ze stěn mísy a proto dojde k výbornému prohnětení / zpracování bezlepkového těsta
* Možnost nastavení optimální výšky háku
* Velmi rychlé sestavení a snadná údržba
TOP Zboží.cz