ETA 0028 99030 Mlýnek na kávu zachovává jedinečné aroma čerstvě umleté kávy. Mlýnek má dva nerezové mlecí kameny o průměru 74 mm.







| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 002899030 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 1 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 156 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393336258 |
| Barva: | Bílá |
| Typ mletí : | Mlecí kameny |
Kávomlýnek ETA 0028 99030 bílý.
Kávomlýnek ke kuchyňským robotům ETA s nerezovými mlecími kameny a regulací hrubosti mletí. Snadné použití i čištění
ETA 0028 99030" src="https://www.eta.cz/shop/image/productdescription/150x1000/4671173.jpg">
Doplňte si příslušenství ke svému kuchyňskému robotu o unikátní mlýnek na kávu ETA. Kávomlýnek je vybaven 2 nerezovými mlecími kameny o průměru 74 mm, které namelou kávová zrna přesně podle vašich představ.
Hrubost mletí si můžete samozřejmě jednoduše nastavit. Velmi hrubé mletí využijete např. při přípravě french pressu, ale mlýnek zvládne i velmi jemné mletí na espresso. Díky technologii nízkootáčkového mletí kávomlýnek zamezí nadměrnému zahřívání kávy a je tak zachována její čerstvost a aroma.
Čerstvě namletá káva dodá vašemu ránu to správné aroma. Kávomlýnek ETA stačí jednoduše připevnit na přední část vašeho kuchyňského robota a můžete začít! Do násypky kávomlýnku můžete najednou nasypat až 100 g kávy.
Kávomlýnek ETA je kompatibilní s kuchyňskými roboty: Gratus (ETA0028/1028/0038), Kuliner II (ETA2038), Gratussino (ETA0023), Gustus (ETA0128/1128/3128/4128), Meno/Mezo (ETA0030/0033/0034)

| Typ příslušenství: | mlýnek |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hloubka: | 15.5 cm |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| Šířka: | 17.5 cm |
| Výška: | 32.5 cm |
| Hloubka: | 14.5 cm |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
Mlýnek na kávu
Díky technologii nízkootáčkového mletí:
TOP Zboží.cz