ETA 0028 95070 Stále hledáte triky jak snadno a hlavně rychle oloupat česnek? S loupačem česneku ETA vám tyto starosti odpadnou a vaření bude zase o kousek snazší. Nástavec na loupání č






| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 002895070 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 485 Kč |
| Cena bez DPH: | 401 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393336036 |
Nástavec na loupání česneku ETA 0028 95070 šedé.
Nástavec na loupání česneku pro rychlé a snadné oloupání stroužků česneku. Pro kuchyňské roboty ETA.
Stále hledáte triky jak snadno, a hlavně rychle oloupat česnek? S loupačem česneku ETA vám tyto starosti odpadnou a vaření bude zase o kousek snazší.
Loupání česneku je noční můrou každého kuchaře, zvlášť když jde o větší množství. S loupačem česneku od ETY si však italské špagety aglio olio e peperoncino nebo tradiční české bramboráky můžete dopřát kdykoliv chcete!
Nástavec na loupání česneku lze použít k odstranění slupky z téměř všech druhů česneku. Stačí odstranit stopku a palici rozdělit na jednotlivé stroužky. Oloupané stroužky česneku budete mít k dispozici již za několik málo sekund.
Sestavení loupače je stejně snadné a intuitivní, jako jeho používání. Celý mechanismus je navíc kompletně rozebíratelný a omyvatelný v myčce na nádobí.
Použití nástavce na loupání česneku je možné pouze s nástavcem na strouhání ETA002895030 a převodovkou ETA002899999, které nejsou součástí balení.
Nástavec je kompatibilní s kuchyňskými roboty Gratus (ETA 0028/0038), Gratussino (ETA 0023), Gustus (ETA 0128/1128/3128), Meno/Mezo (ETA 0030/0033/0034).
| Typ příslušenství: | ostatní |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 7.5 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Hmotnost: | 0.191 kg |
| Šířka: | 16.2 cm |
| Výška: | 7.5 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Hmotnost: | 0.285 kg |
Specifikace:
Nástavec na loupání česneku
* Příslušenství ke kuchyňskému robotu Gratus (ETA 0028/0038), Gratussino (ETA 0023), Gustus (ETA 0128/1128/3128), Meno/Mezo (ETA 0030/0033/0034)
* Příslušenství k nástavci na strouhání ETA002895030
* Snadno, kvalitně a velmi rychle oloupe slupky ze stroužků česneku
* Praktický a účinný pomocník
* Velmi snadné a rychlé sestavení s intuitivní obsluhou
* Kompletně rozebíratelný mechanismus pro snadnou údržbu a čištění
* Možnost mytí jednotlivých dílů v myčce na nádobí
* Použití přídavného strojku je možné pouze s nástavcem na strouhání ETA002895030 a převodovkou ETA002899999 (nejsou součástí balení)
TOP Zboží.cz