ETA 0028 91020 Nalaďte se na grilování v domácím stylu. Vyrobte si domácí maso na hamburgery, klobásky či párky a vychutnejte si jejich čerstvost a kvalitu.











| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | ETA002891020 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 660 Kč |
| Cena bez DPH: | 545 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 4 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393336029 |
Nástavec na přípravu sádla a klobásek ETA 0028 91020.
Nalaďte se na grilování v domácím stylu. Vyrobte si domácí maso na hamburgery, klobásky či párky a vychutnejte si jejich čerstvost a kvalitu.
Kromě mletí masa a výroby domácích uzenin můžete nástavec využít i k přípravě domácího sádla, tradičních jitrnic a jelítek. Tento nástavec vám tak bude parádním pomocníkem při každé zabíjačce.
Při mletí masa si můžete zvolit hrubé nebo velmi hrubé mletí, a to za pomocí dvou nerezových destiček. K výrobě uzenin využijete nerezový nástavec o průměru 20 mm. Samozřejmostí je i ochranný kryt pro zajištění bezpečnosti. Nerezové díly můžete mýt v myčce nádobí.
Nástavec na přípravu klobásek a mletí masa lze použít pouze s masomlýnkem o průměru 62 mm ETA002891000, který poznáte podle 6 výstupků na utahovací matici.
Je tak kompatibilní s kuchyňskými roboty Gratus (ETA0028/0038), Gratussino (ETA0023), Gustus (ETA0128/1128/3128), Meno/Mezo (ETA0030/0033/0034) a mlýnku na maso ETA6075.
| Typ příslušenství: | nástavec na plnění klobás |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Výška: | 6.5 cm |
| Hloubka: | 6.5 cm |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| Šířka: | 21.8 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Hloubka: | 15.3 cm |
| Hmotnost: | 0.423 kg |
Specifikace:
Nástavec na přípravu sádla a mletí masa pro přípravu klobásek ke kuch. robotům ETA 0028 91020
* Nástavec na výrobu uzenin
* Příslušenství ke kuchyňskému robotu Gratus (ETA0028/0038), Gratussino (ETA0023), Gustus (ETA0128/1128/3128), Meno/Mezo (ETA0030/0033/0034) a mlýnku na maso ETA6075
* Příslušenství k mlýnku na maso (Ø 62 mm) ETA002891000
* Umožňuje zpracování/mletí všech druhů mas
* Dvě kalené nerezové destičky pro různé typy mletí: hrubé a velmi hrubé
* Nerezový nástavec o průměru 20 mm pro tvorbu celé řady tradičních domácích uzenin (např. klobás, párků, špekáčků, jitrnic, jelítek)
* Ochranný kryt pro větší bezpečnost
* Velmi snadné a rychlé sestavení s intuitivní obsluhou
* Možnost mytí nerezových dílů v myčce na nádobí
* Praktický a účinný pomocník
* Vysoká bezpečnost
TOP Zboží.cz