ETA 002895090 strouhací nástavec Usnadněte si práci v kuchyni a rozšiřte funkce svého kuchyňského robota o strouhací nástavec se 4 praktickými struhadly. Nástavec se snadno nasazuje a vý


| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 002895090 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393336241 |
Nástavec na strouhání s nerezovými břity ETA 0028 95090.
Nástavec na strouhání se 4 bubínkovými struhadly s nerezovými břity. Rychlé a jednoduché strouhání, krájení ovoce i zeleniny.
Usnadněte si práci v kuchyni a rozšiřte funkce svého kuchyňského robota o strouhací nástavec se 4 praktickými struhadly. Nástavec se snadno nasazuje a výměna struhadel je jednoduchá a intuitivní.
Příprava zeleninových salátů či tradičních bramboráků nebyla nikdy jednodušší. Kuchyňský robot vše nastrouhá za vás, jednoduše a během chvilky.
V balení najdete:
Díky ochrannému krytu vám kusy zeleniny nebudou poletovat po kuchyni a pěchovadlo přispívá k bezpečnému provozu. Celý mechanismus je kompletně rozebíratelný a nekovové díly můžete mýt v myčce nádobí.
Usnadněte si práci v kuchyni a nechte tu nepříjemnou práci na kuchyňském robotu.
Nástavec na strouhání je kompatibilní s kuchyňskými roboty Gratus (ETA0028/0038), Gratussino (ETA0023), Gustus (ETA0128/1128/3128/4128), Meno/Mezo (ETA0030/0033/0034) a mlýnkem na maso ETA6075 Besto
| Typ příslušenství: | strouhač |
| Šířka: | 10.5 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Hmotnost: | 0.377 kg |
| Šířka: | 20.5 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
Specifikace:
Nástavec na strouhání Ø 74 mm
TOP Zboží.cz
| Cena bez DPH: | 82 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |