ETA 4181 92000 350 ml Připravit perfektně našlehanou mléčnou pěnu je s tím správným vybavením hračka. Kromě parní trysky na vašem kávovaru se přitom neobejdete bez praktické nerezové


| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 418192000 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 485 Kč |
| Cena bez DPH: | 401 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393325269 |
Nerezová konvička nerez ETA 4181 92000.

Připravit perfektně našlehanou mléčnou pěnu je s tím správným vybavením hračka. Kromě parní trysky na vašem kávovaru se přitom neobejdete bez praktické nerezové konvičky, kterou používají i profesionální baristé.
Nerezový materiál poskytne mléku optimální podmínky a vám zpětnou vazbu – jakmile vám totiž při přípravě mléčné pěny zteplá dno konvičky v rukou, je mléko našlehané tak akorát.
Dokonalému požitku z podomácku, ale téměř profesionálně připraveného cappuccina nebo latté macchiata pak už nic nebrání. Kromě dospělých milovníků kávy navíc ocení kakao z napěněného mléka i malí labužníci.

| Druh výrobku: | konvička na mléko |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Hloubka: | 7.5 cm |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Šířka: | 11.5 cm |
| Výška: | 10.5 cm |
| Hloubka: | 7.5 cm |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
Specifikace:
Konvička na napěnění mléka
* Nerezové provedení
* Objem 350 ml
TOP Zboží.cz