ETA Gratus 002899003 nádoba nerezová Šetřete čas i ruce. Všechny kuchařky i kuchtíci jistě při pečení ocení náhradní nerezovou mísu ke kuchyňským robotům ETA Gratus.





| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 002899003 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 818 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393259724 |
Nerezová mísa ETA Gratus 0028 99003.
Náhradní nerezová mísa ke kuchyňským robotům ETA Gratus (ETA0028), objem 3,5 l.

Všechny kuchařky i kuchtíci jistě při pečení ocení náhradní nerezovou mísu ke kuchyňským robotům ETA Gratus ETA0028. Nechte robota uhníst těsto, v té samé míse mu dejte čas nakynout a mezitím si v jiné míse přichystejte náplň nebo vyšlehejte krém. Zapomeňte na nepraktické přesouvání a nekonečné umývání jedné mísy, abyste ji mohli hned znovu použít.
V balení najdete i praktické průhledné víko pro snadné skladování surovin v nádobě.
Náhradní nerezová mísa ETA s objemem 3,5 l vám přijde vhod i při přípravě menšího objemu surovin. Díky své velikosti je skladná a praktická. Mísa je vyrobena z prověřených hygienických materiálů a nemusíte tak mít strach z uvolňování nežádoucích prvků. Nerezová mísa ETA je snadno omyvatelná a díky praktickým držadlům je manipulace s ní hračka!

| Typ příslušenství: | mísa |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Šířka: | 25.5 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Hloubka: | 25.5 cm |
| Hmotnost: | 0.94 kg |
Nerezová mísa
* Příslušenství ke kuchyňskému robotu Gratus ETA 0028
* Max. objem 3,5 l
* Průhledné víko na uzavření nádoby v balení
* Držadla pro bezpečnou manipulaci
* Snadno omyvatelný povrch
* Jednoduché a rychlé upevnění
* Prvotřídní hygienicky prověřený materiál
TOP Zboží.cz
| Cena bez DPH: | 206 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |