Odšťavňovač ETA Vitalic 4032 90000 černý/šedý Není nad šťávu z čerstvého ovoce či zeleniny. Výkonný odšťavňovač ETA Vitalic vám ji připraví snadno a rychle, klidně každé rá

















| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 403290000 |
| Cena s DPH: | 2 298 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 899 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 1 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393366590 |
| Typ odšťavňovače : | Šnekový |
| Displej: | Ne |
| Příkon (W): | 200 |
| Barva: | černý/šedý |
| Objem nádoby na šťávu (l): | 0.8 |
| Objem odpadní nádoby (l) : | 0.6 |
| Počet rychlostí: | 1 |
Odšťavňovač ETA Vitalic 4032 90000 černý/šedý.
Odšťavňovač s nízkootáčkovou spiralpress technologií pro maximální zachování vitamínů a chuti. Funkce DripStop proti odkapávání a snadné plnění
Není nad šťávu z čerstvého ovoce či zeleniny. Výkonný odšťavňovač ETA Vitalic vám ji připraví snadno a rychle, klidně každé ráno. Doplníte tak potřebnou dávku vitamínů a minerálů tím nejpřirozenějším způsobem.
Odšťavňovač ETA Vitalic vám z ovoce zachová opravdu maximum. Pomalý způsob odšťavňování je k ovoci mnohem šetrnější a zároveň se můžete spolehnout na velmi vysokou výtěžnost odšťavení.
Motor s příkonem 200 W si poradí s ovocem, zeleninou, ale i s bylinkami. ETA Vitalic v ovoci i zelenině zachová 100 % vitamínů a všechnu tu čerstvost zachytíte do dózy na džus o objemu 0,8 litru. Plnění je opravdu snadné, a to díky otočnému víku. Všechny materiály jsou samozřejmě zdravotně nezávadné.
Stabilitu na kuchyňské lince zajišťují protiskluzové nožičky, díky kterým ETA Vitalic zůstává na místě i při vysokém zápřahu.
S nádobou na odpad o objemu 0,6 litru si nemusíte dělat starosti s častým vyprazdňováním a celá příprava tak bude v klidu. Chytrá výlevka se systémem DRIP STOP proti odkapávání zamezí nechtěným kapičkám na kuchyňské lince, což oceníte především při zpracovávání červené řepy nebo rybízu.
U odšťavňovačů je pravidelná údržba základem správného fungování. ETA Vitalic a celý jeho mechanismus je kompletně rozebíratelný a čištění je tak mnohem snazší. Kromě odnímatelné pohonné jednotky můžete celý mechanismus mýt v myčce.

| Počet rychlostí: | 1 |
| Příkon odšťavňovače: | 200 W |
| Nádoba na šťávu: | 0.8 l |
| Kapacita nádoby na odpad: | 0.6 l |
| Nerezový filtr: | ne |
| Typ odšťavňovače: | šnekový |
| Šířka: | 15.2 cm |
| Výška: | 45.2 cm |
| Hloubka: | 17.9 cm |
| Hmotnost: | 2.99 kg |
| Šířka: | 17.6 cm |
| Výška: | 40.5 cm |
| Hloubka: | 32.6 cm |
| Hmotnost: | 3.52 kg |
Specifikace:
Příslušenství: