ETA Titanium II 7929 90000 černá pánev • průměr 24 cm • nepřilnavý povrch • vhodná pro vaření, dušení, pečení, zapékání a udržování pokrmů v teplém stavu • zdroj ohřevu:





| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | ETA792990000 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 1 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393324774 |
Pánev ETA Titanium II 7929 90000 černá.
Kvalitní pánev s titanovým nepřilnavým povrchem a průměrem 24 cm. Pánev je vhodná pro všechny druhy ohřevu, vhodná do myčky nádobí

Žádný kuchař se neobejde bez správného nádobí. Pokud hledáte takové, které s vámi bude opravdu dlouho, kuchyňské nádobí ETA vaše požadavky rádo splní. Je vhodné na všechny druhy ohřevu včetně indukce a kvalitní nerezový materiál odolá i nechtěnému poškrábání. Pánev nelze používat v troubě.
Kvalitní materiály
Pánev s Ø 24 cm vám bude parťákem při všech vašich kulinářských výzvách. Díky kvalitnímu titanovému povrchu bez PFOA, kadmia i olova vám při vaření bude stačit mnohem méně tuku a příprava jídel tak bude zdravější a pohodlnější – nečeká vás žádné připalování. Povrch je navíc díky titanové příměsi odolnější proti poškrábání, při používání vhodného šetrného náčiní (plast, dřevo) tak s vámi v kuchyni bude opravdu dlouho.
Pánev je vhodná na všechny druhy ohřevu - elektřina, plyn, sklokeramika, indukce i halogen.
Snadná údržba
Bez připálenin není drhnutí, proto je údržba pánve velmi snadná. Titanový povrch je snadno omyvatelný a klidně ji můžete mýt i v myčce nádobí.
| Průměr (cm): | 24 cm |
| Poklice: | ne |
| Druh ohřevu: | elektrika, indukce, plyn, sklokeramika |
| Vnitřní povrch: | nepřilnavý |
| Mytí v myčce: | ano |
| Barva: | černá |
| Druh: | univerzální |
| Indikátor teploty: | ne |
| Pánve: | ne |
| Odnímatelná rukojeť: | ne |
| Tělo pánve: | hliník |
| Vnitřní povrch: | nepřilnavý |
| Šířka (cm) | 44.5 |
| Výška (cm) | 8.5 |
| Hlubka (cm) | 25 |
| Hmotnost (kg) | 0.78 |
| Šířka: | 45 cm |
| Výška: | 8.5 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
Pánev ETA Titanum II 7929 90000, titanium coating 24 cm
TOP Zboží.cz