Pánev Honeycomb 2929 90000 od značky ETA je vhodná na všechny druhy ohřevu včetně indukce, použít lze i v troubě. Použitá nerezová ocel prvotřídní kvality je velmi odolná vůči pošk






| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | ETA292990000 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 1 190 Kč |
| Cena bez DPH: | 983 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393324804 |
Pánev ETA Honeycomb 2929 90000 nerez.

Žádný kuchař se neobejde bez správného nádobí. Pokud hledáte takové, které s vámi bude opravdu dlouho, kuchyňské nádobí ETA vaše požadavky rádo splní. Je vhodné na všechny druhy ohřevu včetně indukce a trouby a speciální nepřilnavý povrch odolá i nechtěnému poškrábání.
Kvalitní materiály
Pánev s Ø 28 cm vám bude bohatě stačit na smažení řízků i dušení masa. Pánev ETA Honeycomb je vyrobena z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/10. Tloušťkou stěn 0,71 mm se řadí k masivnějším kouskům, což se odráží na solidním vzhledu a samozřejmě na kvalitním vedení tepla. Hlavní předností pánve ETA Honeycomb je speciální nepřilnavý povrch, který v sobě kombinuje přednosti nepřilnavého a nerezového povrchu.
Navíc je vysoce odolný proti poškrábání, můžete tak pro manipulaci s jídlem používat kovové kuchyňské náčiní. Díky tomuto nepřilnavému povrchu bez PFOA, kadmia i olova vám při vaření bude stačit mnohem méně tuku a příprava jídel tak bude zdravější a pohodlnější – nečeká vás žádné připalování. Silné dno pánve navíc velmi dobře vede a udržuje teplo.
Myslíme i na bezpečnost. Pánev je vybavena tepelně izolovanými držadly pro bezpečnou a snadnou manipulaci.
Snadná údržba
Bez připálenin není drhnutí, proto je údržba pánve velmi snadná. Nerezový povrch je snadno omyvatelný a klidně ji můžete mýt i v myčce nádobí.
| Průměr (cm): | 28 cm |
| Poklice: | ne |
| Druh ohřevu: | elektrika, indukce, plyn, sklokeramika |
| Vnitřní povrch: | nepřilnavý |
| Mytí v myčce: | ano |
| Barva: | nerez |
| Druh: | univerzální |
| Indikátor teploty: | ne |
| Odnímatelná rukojeť: | ne |
| Tělo pánve: | nerez |
| Vnitřní povrch: | nerezový |
| Šířka (cm) | 50.5 |
| Výška (cm) | 10 |
| Hlubka (cm) | 29 |
| Hmotnost (kg) | 1.38 |
| Šířka: | 51 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Hloubka: | 29 cm |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
Pánev ETA Honeycomb 2929 90000, nerez 28 cm
TOP Zboží.cz