ETA Honeycomb 3929 90000 nerez nerezová pánev • nepřilnavý povrch • průměr 24 cm • vhodný zdroj ohřevu: plyn, halogen, sklokeramika, elektrika, indukce • vhodné do myčky • V × Š






| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | ETA392990000 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393324811 |
Pánev ETA Honeycomb 2929 90000 nerez.
Kvalitní nerezová pánev s průměrem 24 cm pro všechny druhy ohřevu. Možnost mytí v myčce nádobí

Žádný kuchař se neobejde bez správného nádobí. Pokud hledáte takové, které s vámi bude opravdu dlouho, kuchyňské nádobí ETA vaše požadavky rádo splní. Je vhodné na všechny druhy ohřevu včetně indukce a kvalitní nerezový materiál odolá i nechtěnému poškrábání.
Kvalitní materiály
Pánev s Ø 24 cm vám bude bohatě stačit na smažení řízků i dušení masa. Díky kvalitnímu nepřilnavému povrchu bez PFOA, Cadmia i Olova vám při vaření bude stačit mnohem méně tuku a příprava jídel tak bude zdravější a pohodlnější – nečeká vás žádné připalování. Silné dno pánve navíc mnohem lépe vede a udržuje teplo.
Nádobí ETA je vyrobené z prvotřídní nerezové oceli, je tak velmi odolné proti poškrábání a vydrží i vysoké teploty. Můžete spolu s ním tak používat i kovové nádobí bez obav z poškrábání. Pánev je vhodná na všechny druhy ohřevu - elektřina, plyn, sklokeramika, indukce i halogen. Bez obav ji však můžete dát i do trouby (bez poklice).
Díky skleněné poklici máte o tom, co se děje uvnitř dokonalý přehled. Díky speciálnímu ventilačnímu otvoru se v pánvi zajišťuje mírný přetlak páry a vaření je tak rychlejší a zdravější.
Myslíme i na bezpečnost. Pánev je vybavena tepelně izolovanými držadly pro bezpečnou a snadnou manipulaci.
Snadná údržba
Bez připálenin není drhnutí, proto je údržba pánve velmi snadná. Nerezový povrch je snadno omyvatelný a klidně ji můžete mýt i v myčce nádobí.
| Průměr (cm): | 24 cm |
| Poklice: | ne |
| Druh ohřevu: | elektrika, indukce, plyn, sklokeramika |
| Vnitřní povrch: | nepřilnavý |
| Mytí v myčce: | ano |
| Barva: | nerez |
| Druh: | univerzální |
| Indikátor teploty: | ne |
| Odnímatelná rukojeť: | ne |
| Tělo pánve: | nerez |
| Vnitřní povrch: | nerezový |
| Šířka (cm) | 47 |
| Výška (cm) | 9.5 |
| Hlubka (cm) | 25.5 |
| Hmotnost (kg) | 1.23 |
| Šířka: | 25.9 cm |
| Výška: | 9.5 cm |
| Hloubka: | 45.6 cm |
| Hmotnost: | 1.255 kg |
Pánev ETA Honeycomb 3929 90000, nerez 24 cm
TOP Zboží.cz