Vysavač ETA Rubio 0491 90000 je podlahový model, který se vyznačuje svou účinností a spolehlivostí. Tento vysavač je ideální pro každodenní úklid v domácnosti.














| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
Podlahový vysavač ETA Rubio 0491 90010 červený.
Energeticky úsporný vysavač ETA Rubio s 850W ECO motorem pro šetrnější vysávání, vhodný i pro náročnější typy povrchů.

ETA Rubio 049190010 svoji červenou barvu nemá nadarmo. Tak jako jsou mezi auty ikonou slavná červená vozidla, stane se i on ikonou vaší domácnosti. A na tenhle stroj zaručeně řidičský průkaz nepotřebujete, zacházení s ním je dovoleno i nezletilým.
Vyznačuje se totiž vysokou účinností vysávání při nízké spotřebě elektrické energie. To umožňuje jeho osazení ECO motorem s nízkým příkonem. Příčinu neúměrných výdajů za elektřinu tak budete nad příštím vyúčtováním muset hledat jinde. Vybavený je mechanickou regulací na držadle hadice, díky čemuž snadno nastavíte výkon vysavače. S ETA Rubio 049190010 můžete udržovat i citlivé povrchy jako textilie nebo nábytek.
Uklízení vám usnadní několik speciálních hubic obsažených v příslušenství. Konstruován byl na suché vysávání.
Filtrování zajišťuje kvalitní HEPA filtr, vstupní filtr motoru a prachový sáček. Že je nutné sáček vysypat, to se dozvíte prostřednictvím signalizace přímo na vysavači. Současně je ETA Rubio 049190010 vybavena i bezpečnostní pojistkou chybějícího sáčku. Díky 360° otočnému kolečku se vysavač snadno pohybuje a akční rádius 8 metrů zajistí, že se s ním dostanete pohodlně všude. Což podtrhuje i jeho nízká hmotnost pouze 5 kg a malé rozměry.
Speciální měkčená pojezdová kolečka jsou šetrná i ke zvláště citlivým podlahovým krytinám. Navíc má v sobě vysavač zabudovanou ochranu proti přehřátí motoru. Jakmile úklid dokončíte, využijete praktickou integrovanou rukojeť a přenesete jej na jemu vyhrazené místo, kde oddaně počká až do dalšího vysávání.

| Vysávání: | suché |
| Příkon vysavače: | 850 W |
| Hlučnost: | 79 dB |
| Objem prachového sáčku nebo nádoby: | 2 l |
| Typ filtrace: | sáčkový |
| Druh filtru: | HEPA 1 ks |
| Měkká zadní kolečka: | ano |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Provedení trubice: | kovová teleskopická |
| Zdroj energie: | síťový 230 V |
| Přívodní kabel: | automatické navinutí |
| Napájení vysavače: | 230 V |
| Akční rádius / dosah: | 8 m |
| Značka kvality dTest: | ne |
| Akumulátorový program: | žádný |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hloubka: | 27 cm |
| Hmotnost: | 4.83 kg |
| Šířka: | 50 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Hmotnost: | 5.9 kg |
Specifikace:
Sáčkový vysavač
* ECO motor s nižším příkonem pro úsporu elektrické energie
* Vysoká účinnost vysávání
* Praktické rozměry a nižší hmotnost umožňují snadné skladování a jednoduchou manipulaci
* Signalizace plnosti prachového sáčku
* Mechanická regulace na držadle hadice zajistí okamžité snížení sacího výkonu
* Měkčená pojezdová kolečka šetrná k hladkým podlahám (např. dřevěné, plovoucí, PVC, vinyl, linoleum, marmoleum apod.)
* Akční rádius až 8 m
* Délka napájecího kabelu 5 m
* Otočné kolečko o 360° pro snadné otáčení vysavače poskytující elegantní a plynulý pohyb do všech stran
* 2 parkovací polohy podlahové hubice pro snazší uskladnění vysavače
* Praktická integrovaná rukojeť pro snadnější přenášení
* Automatické navíjení napájecího kabelu
* Ochrana proti přehřátí motoru - aktivně ochrání el. motor před poškozením (tzv. přisávání)
* Bezpečnostní pojistka chybějícího sáčku
* Připojovací průměr příslušenství 35 mm
PARAMETRY
* Napájení ~230 V
* Příkon 850 W
* Objem prostoru prachového sáčku 2 l
* Hlučnost 79 dB(A)
FILTRACE
* Kvalitní HEPA filtr
* Vstupní motorový mikrofiltr
* Papírový sáček
PŘÍSLUŠENSTVÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
* Univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem
* Sací kovová teleskopická trubka (78 cm) umožňující ideální nastavení výšky pro uživatele
* Polštářová hubice - šetrně vysaje měkké textilní povrchy, jako je čalounění či polštáře
* Štěrbinová hubice - je vhodná pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.)
* Kartáček s jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin (na nábytku, zdech či obrazech)
DOKOUPITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
* Papírové sáčky, 5 ks; ETA 049168000
* Sáčky ETA ORIGINAL MINI::ETA960068030
* Mikrofiltr vstupní; ETA050000020
TOP Zboží.cz