ETA Crema 1049 90000 bílý Hodnocení: 93%9 hodnocení







| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
Ruční šlehač ETA Crema 1049 90000 bílý.
Ruční šlehač ETA Crema s výměnnými metlami pro pohodlné šlehání, hnětení a mixování.

Šlehač ETA Crema ETA104990000 perfektně sedne do ruky díky ergonomicky tvarované rukojeti. Rychlost a intenzitu zpracovávání surovin můžete pohodlně regulovat v 5 stupních. Zmáčknutím tlačítka TURBO pak vyženete otáčky do maximální rychlosti okamžitě.
Šlehací metly a hnětací háky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Vyšleháte s nimi pomazánky, bílkový sníh, šlehačku nebo dortové náplně. Háky vám pomůžou s přípravou domácích těst na cookies a jiné dobroty. Tyčový mixér pak rozmixuje suroviny na velmi jemnou konzistenci, která je základem pro krémové polévky, omáčky i některé dresinky.

Sestavení šlehače ETA Crema je rychlé a jednoduché a jeho použití velmi pohodlné. Jedním tlačítkem pak snadno uvolníte metly a háky z těla šlehače pro jejich výměnu, očištění a uskladnění.
| Příkon šlehače: | 300 W |
| Počet rychlostí: | 5 |
| Pulzní spínač: | ano |
| Funkce, příslušenství: | hnětení, mixování, šlehání |
| Značka kvality dTest: | ne |
| Zdroj energie: | síťový |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Hmotnost: | 1.26 kg |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Hloubka: | 10.5 cm |
| Hmotnost: | 1.47 kg |
Specifikace:
Ruční šlehač Crema
* Vhodný na šlehání, hnětení a mixování
* 5stupňová regulace otáček umožňuje optimální nastavení rychlosti dle potřeby
* Tlačítko TURBO pro maximální otáčky
* Kvalitní nerezové metly a háky
* Komfortní používání díky ergonomicky tvarované rukojeti
* Tlačítko pro snadné uvolnění metel a háků
* Rychlé sestavení, pohodlné ovládání a jednoduchá údržba
* Délka napájecího kabelu 1,4 m
* Příkon 300 W
Příslušenství:
- 2 dlouhé nerezové šlehací metly
- 2 nerezové hnětací háky
- plastový tyčový mixér
TOP Zboží.cz