Usnadněte si práci v kuchyni s ručním šlehačem ETA Crema II. Výkonný motor s příkonem 400 W se postará o pořádné otáčky a nastavit si můžete až 5 rychlostí.











| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 205290000 |
| Cena s DPH: | 1 489 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 231 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 6 ks |
| Pulzní spínač: | Ano |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393336203 |
| Typ mixéru / šlehače: | Ruční |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 400 |
| S mísou na šlehání : | Ano |
| Objem nádoby (l): | 3.4 |
| Materiál nádoby: | Nerez |
| Plynulá regulace rychlosti: | Ano |
| Počet rychlostí: | 5 |
| Šlehání: | Ano |
| Hnětení: | Ano |
| Ponorné mixování: | Ano |
Ruční šlehač s mísou ETA Crema II 2052 90000 bílý.
Ruční šlehač s nerezovou rotační mísou. Výkonný AC motor a příkon 400 W. Nerezová mísa, šlehací háky a metly součástí balení

Usnadněte si práci v kuchyni s ručním šlehačem ETA Crema II. Výkonný AC motor s příkonem 400 W se postará o pořádné otáčky a nastavit si můžete až 5 rychlostí. Nechybí zde ani tlačítko TURBO pro plný výkon.
Nechte šlehač pracovat za vás a vložte jej do praktického stojánku s nerezovou 3,6l mísou. Se šlehačem ETA Crema II snadno vyšleháte šlehačku, sníh, lehčí těsta i dortové krémy.
V balení najdete 2 nerezové hnětací háky a 2 šlehací metly, které všechny suroviny rovnoměrně promíchají. Metly i háky snadno uvolníte pomocí jednoho tlačítka.
Nechybí zde ani bezpečnostní pojistka proti přehřátí a protiskluzové nožičky zase zajistí, aby šlehač s mísou netancoval po kuchyňské lince.

| Příkon šlehače: | 400 W |
| Počet rychlostí: | 5 |
| Pulzní spínač: | ano |
| Funkce, příslušenství: | hnětení, mixování, stojan s otočnou mísou, šlehání |
| Značka kvality dTest: | ne |
| Zdroj energie: | síťový |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 34.5 cm |
| Hloubka: | 21.5 cm |
| Hmotnost: | 2.12 kg |
| Šířka: | 29.5 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Hmotnost: | 2.46 kg |
Specifikace:
Ruční šlehač Crema II