Malá nerezová konvička ETA Adéla ohřeje až 1 litr vody. Má oboustranný vodoznak, světelnou kontrolku provozu a skryté topné těleso.









| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
Rychlovarná konvice ETA Adéla 1604 90000 nerez.
Malá nerezová konvice pro rychlý ohřev až 1 litru vody. Má oboustranný vodoznak, světlenou kontrolku provozu a skryté topné těleso.

Hvězda vaší kuchyňské linky
Poslání nerezové rychlovarné konvice ETA Adéla je jasné – usnadnit vám život, a přitom v kuchyni nezabrat příliš mnoho místa. Díky vysokému příkonu (1600 W) a kontaktnímu systému rychle a bezpečně ohřeje až 1 litr vody. To vše navíc v moderním a elegantním designu, který rozzáří každou kuchyni.
Malé, ale podstatné detaily
Oboustranný vodoznak vám vždy napoví, kolik je v konvici vody. Po zapnutí se rozsvítí světelná kontrolka a po dosažení bodu varu se konvice automaticky vypne. Konvici nechybí ani kvalitní konektor STRIX pro pohodlnou obsluhu a dlouhou životnost.
Nechybí ani bezpečnostní tepelná pojistka, která zabrání přehřátí. Pokud dojde k přetížení v elektrickém obvodu, pojistka přeruší obvod, a ochrání tak i samotný spotřebič.
Nechtěné usazeniny vodního kamene vychytá snadno vyjímatelné a omyvatelné filtrační sítko. Snadná je však i celková údržba – všechny části konvice jsou snadno přístupné, zatímco topné těleso je chráněno rovným nerezovým dnem.
V podstavci se nachází prostor pro uskladnění napájecího kabelu, jehož přebytečná délka vám tak na lince nebude překážet.

| Objem rychlovarné konvice: | 1.7 l |
| Příkon rychlovarné konvice: | 1600 W |
| Ukazatel množství vody: | ano |
| Podstavec: | středový konektor - 360° |
| Typ ohřevu: | ukrytá topná spirála - ploché dno |
| Regulace teploty: | ne |
| Teploměr: | ne |
| Cestovní: | ne |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Nerez |
| Retro: | ne |
| Digitální ukazatel teploty | ne |
| Dvouplášťové provedení: | ne |
| S infuzérem: | ne |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Hloubka | 13.5 cm |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| Šířka: | 19.5 cm |
| Výška: |
20 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
Specifikace:
Nerezová varná konvice ETA Adéla
* Příkon 1600 W
* Max. objem 1,0 l
* Bezpečnostní tepelná pojistka pro případ nepečlivé obsluhy
* Automatický systém vypínání při dosažení bodu varu pro pohodlnější obsluhu
* Kontaktní systém zajišťuje vysokou bezpečnost
* Středový konektor STRIX pro snadné umístění konvice na podstavec
* Snadno vyjímatelné a omyvatelné filtrační sítko proti usazeninám vodního kamene
* Skryté topné těleso pod rovným nerezovým dnem umožňuje jednoduchou údržbu
* Oboustranný vodoznak umožňující kontrolu aktuální vodní hladiny
* Snadná povrchová údržba díky oblým a snadno přístupným částem konvice
* Světelná kontrolka pro signalizaci zapnutého stavu konvice
* Prostor v podstavci pro uskladnění napájecího kabelu umožňující nastavení jeho délky podle vaší potřeby
* Moderní a elegantní nerezový design
TOP Zboží.cz