Vakuovací sáčky ETA Vital Bag 1762 90025 jsou vhodné pro dlouhodobé mrazení i ohřívání a můžete je použít i na vaření metodou sous-vide. Sáčky můžete po umytí používat opakovan?






| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | ETA176290025 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 500 Kč |
| Cena bez DPH: | 413 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393336012 |
Sáčky ETA Vital Bag 1762 90025.
Prodlužte trvanlivost vašich potravin a začněte vakuovat! Zavakuované potraviny vám v lednici či mrazáku vydrží o poznání déle, a navíc si zachovají mnohem více chuti a vůně.
Vakuovací sáčky ETA Vital Bag jsou vhodné pro dlouhodobé mrazení i ohřívání a můžete je použít i na vaření metodou sous-vide. Sáčky můžete po umytí používat opakovaně.

Doma i na cestách

Sáčky vám poslouží stejně dobře doma jako na dovolené. Můžete do nich kromě jídla schovat i šperky, doklady, nabíječky, peníze i celou peněženku. Cennosti tak zůstanou v suchu jak na horské túře, tak na vodácké dovolené. Sáčky jsou 100% vodotěsné a můžete se tak spolehnout na dokonalou ochranu.
Jedete na dovolenou a bojíte se, že vám v kufru vyteče celý šampon? Do vakuovacího sáčku klidně uschovejte jakoukoliv kosmetiku a zabraňte tak nepříjemnostem.
V balení najdete celkem 25 ks vakuovacích sáčků:
Vakuovací sáčky doporučujeme používat se svářečkami fólií ETA a jsou použitelné pouze s konektorem ETA076290020.
Sáčky je možné používat i s vakuovací pumpou ETA076290010.

| Počet ks v balení: | 25 ks |
| Typ příslušenství: | fólie/sáčky |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška | 1 cm |
| Hloubka: | 34 cm |
| Hmotnost: | 0.496 kg |
| Šířka: | 25.5 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
Opakovatelně použitelné sáčky na vakuování
TOP Zboží.cz