ETA Titanium II 5929 90000 černá: sada nádobí • nepřilnavý titanový povrch • 4 ks hrnců v sadě • 4 ks poklic s ventilačním otvorem • velikost hrnců: 16 / 20 / 24 / 28 cm • tepe






| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | ETA592990000 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 3 825 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 161 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393324767 |
Sada nádobí ETA Titanium II 5929 90000 černá.
Sada nepřilnavého nádobí s kvalitním titanovým povrchem pro snadné a zdravé vaření. Pro všechny druhy ohřevu včetně indukce
Hledáte kvalitní nádobí, které vám bude v kuchyni dělat radost opravdu dlouho? Nádobí ETA Titanium vám tato očekávání splní. Sada nádobí se speciálním nepřilnavým povrchem vám usnadní vaření všech vašich oblíbených jídel – k vaření na vám bude stačit mnohem méně tuku a příprava jídla tak bude zdravější.
Díky speciálním nepřilnavým vlastnostem se nemusíte bát žádných připálenin. Příprava jídla tak bude rychlá a snadná, stejně jako následné čištění. Všechno nádobí můžete v klidu mýt v myčce nádobí.
V sadě nádobí ETA Titanium II najdete:
V sadě najdete i poklice s nerezovým proužkem a se speciálním ventilačním otvorem, který zajišťuje mírný přetlak páry v hrnci pro zdravé a rychlé vaření. Všechno nádobí má tepelně izolovaná držadla pro bezpečnou manipulaci, která odolají teplotám až do 220 °C.
Nádobí ETA Titanium II je vhodné pro všechny druhy ohřevu - elektřina, plyn, sklokeramika, indukce i halogen.
Snadné vaření i údržba
Bez připálenin není drhnutí, proto je údržba nádobí velmi snadná. Titanový povrch je snadno omyvatelný a bez problému můžete všechno nádobí mýt v myčce.

| Druh ohřevu: | elektrika, indukce, plyn, sklokeramika |
| Počet hrnců v sadě: | 4 |
| Poklice: | ano |
| Počet poklic: | 4 ks |
| Skleněné poklice: | ano |
| Nerez poklice: | ne |
| Pánve: | ne |
| Odnímatelná rukojeť: | ne |
| Ohřev v troubě: | ne |
| Mytí v myčce: | ano |
| Vnější povrch: | titan |
| Vnitřní povrch: | nepřilnavý |
| Šířka (cm) | 55 |
| Výška (cm) | 22 |
| Hlubka (cm) | 33.5 |
| Hmotnost (kg) | 5.59 |
| Šířka: | 55 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Hloubka: | 33.5 cm |
| Hmotnost: | 6.67 kg |
Sada nepřilnavého nádobí s titanovým povrchem
TOP Zboží.cz