ETA Honeycomb 1929 90000 nerez 8ks Druh ohřevu: elektrika; indukce; plyn; sklokeramika Počet hrnců v sadě: 4 Poklice: ANO Počet poklic (ks): 4 Skleněné poklice: ANO Nerez poklice: NE Pán






| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | ETA192990000 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 3 575 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 955 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393324798 |
Sada nádobí ETA Honeycomb 1929 90000 nerez.
8ks sada hrnců s poklicemi a speciálním nepřilnavým povrchem vysoce odolným proti poškrábání. Možnost mytí v myčce nádobí

Sada ETA Honeycomb je vyrobena z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/10. Tloušťkou stěn 0,71 mm se řadí k masivnějším kouskům, což se odráží na solidním vzhledu a samozřejmě na kvalitním vedení tepla.
Hlavní předností sady nádobí ETA Honeycomb je speciální nepřilnavý povrch, který v sobě kombinuje přednosti nepřilnavé a nerezové pánve. Navíc je vysoce odolný proti poškrábání, můžete tak pro manipulaci s jídlem používat kovové kuchyňské náčiní.
Je vhodné na všechny druhy ohřevu včetně indukce a díky kovovým držadlům se hodí i do trouby. V sadě najdete 4 hrnce různých velikostí, v balení jsou i odolné skleněné poklice.
Hrnce můžete použít spolu se všemi druhy ohřevu – elektřina, plyn, sklokeramika, indukce i halogen. Bez obav je však můžete dát i do trouby.
Kvalitní materiály pro snadné vaření
Hrnce ETA Honeycomb jsou vyrobeny z prvotřídní potravinářské nerezové oceli 18/10.
Díky speciálnímu nepřilnavému povrchu, vzhledem se podobajícímu medové plástvi, bez PFOA, kadmia i olova vám při vaření bude stačit mnohem méně tuku a příprava jídel tak bude zdravější a pohodlnější – nečeká vás žádné připalování. Díky speciální struktuře povrchu bude navíc vaše jídlo krásně křupavé. Silné dno hrnce navíc mnohem lépe vede a udržuje teplo. Tyto hrnce s vámi zůstanou opravdu dlouho.
Součástí sady jsou i skleněné poklice se kterými máte stále o jídle uvnitř dokonalý přehled. Díky speciálnímu ventilačnímu otvoru se v hrnci zajišťuje mírný přetlak páry a vaření je tak rychlejší a zdravější.
Snadná údržba
Bez připálenin není drhnutí, proto je údržba hrnců ETA velmi snadná. Speciální nepřilnavý nerezový povrch je snadno omyvatelný a celou sadu můžete bez obav mýt i v myčce nádobí.
| Druh ohřevu: | elektrika, indukce, plyn, sklokeramika |
| Počet hrnců v sadě: | 4 |
| Poklice: | ano |
| Počet poklic: | 4 ks |
| Skleněné poklice: | ano |
| Nerez poklice: | ne |
| Pánve: | ne |
| Odnímatelná rukojeť: | ne |
| Ohřev v troubě: | ne |
| Mytí v myčce: | ano |
| Tělo hrnce: | nerez |
| Vnější povrch: | nerez |
| Vnitřní povrch: | nerez |
| Šířka (cm) | 52 |
| Výška (cm) | 23.5 |
| Hlubka (cm) | 29 |
| Hmotnost (kg) | 5.59 |
| Šířka: | 52 cm |
| Výška: | 23.5 cm |
| Hloubka: | 29 cm |
| Hmotnost: | 6.63 kg |
Sada nádobí
TOP Zboží.cz