ETA Vital Box 0762 90050 Vakuovací boxy jsou vyrobeny z vysoce odolného a zdravotně nezávadného materiálu (BPA free), který neabsorbuje vůni, chuť ani barvu potravin. Vakuovací boxy i víka





| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | ETA076290050 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393347339 |
Sada ETA Vital Box 0762 90050 šedé/bílé.
Prodlužte trvanlivost vašich potravin a zamezte zbytečnému plýtvání! Vakuování je efektivní způsob, jak skladovat potraviny, které vám doma vydrží až 5 x déle, a navíc si zachovají svou přirozenou vůni i chuť.
Díky vakuovacím boxům můžete uchovávat i křehké nebo vodnaté potraviny, které nelze vakuovat v sáčcích. Vakuovat můžete ale také saláty či jiné zbytky jídla, které zůstanou čerstvá mnohem déle. Skvělou vychytávkou je i praktická značka, pomocí které zaznačíte den zavakuování a budete tak mít o všem přehled.
Vakuovací boxy jsou použitelné s konektorem ETA076290020 pro použití s klasickými vakuovačkami nebo s automatickou ruční pumpou ETA076290010.

• 1x vakuovací box (objem 1350 ml)
• 1x vakuovací box (objem 2570 ml)
• Automatická vakuovací pumpa ETA Vital Pump ETA076290010
• Konektor ETA076290020
| Počet ks v balení: | 2 ks |
| Typ příslušenství: | dóza k vakuování |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška | 17.5 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| Šířka: | 18.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Hloubka: | 18.9 cm |
| Hmotnost: | 0.915 kg |
Vital Box
Set obsahuje:
DOKOUPITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Box (nikoliv však víko) lze použít v mikrovlnné troubě; box ani víko nepoužívejte v klasické troubě.
TOP Zboží.cz