ETA Vital Box 0762 90060 je sada potravinových dóz vhodná k vakuování potravin. Boxy jsou vyrobeny z odolného a zdravotně nezávadného materiálu v šedo-bílém barevném provedení.



| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | ETA076290060 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 1 766 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 459 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393347322 |
Sada ETA Vital Box 0762 90060 šedé/bílé.
Prodlužte trvanlivost vašich potravin a zamezte zbytečnému plýtvání! Vakuování je efektivní způsob, jak skladovat potraviny, které vám doma vydrží až 5 x déle, a navíc si zachovají svou přirozenou vůni i chuť.
Díky vakuovacím boxům můžete uchovávat i křehké nebo vodnaté potraviny, které nelze vakuovat v sáčcích. Vakuovat můžete ale také saláty či jiné zbytky jídla, které zůstanou čerstvá mnohem déle. Skvělou vychytávkou je i praktická značka, pomocí které zaznačíte den zavakuování a budete tak mít o všem přehled.
Vakuovací boxy jsou použitelné s konektorem ETA076290020 pro použití s klasickými vakuovačkami nebo s automatickou ruční pumpou ETA076290010.

| Počet ks v balení: | 6 ks |
| Typ příslušenství: | dóza k vakuování |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška | 11 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Hmotnost: | 2.03 kg |
| Šířka: | 26.5 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Hmotnost: | 2.32 kg |
Vital Box - set
Set obsahuje:
DOKOUPITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ:
TOP Zboží.cz
| Cena bez DPH: | 131 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |