ETA 0028 95060 Spiralizér je vhodný pro tvorbu ozdobných spirál. ETA spiralizér disponuje kvalitními nerezovými noži, které lze odejmout a snadno vyčistit.










| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 002895060 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 998 Kč |
| Cena bez DPH: | 825 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 4 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393250363 |
Spiralizér ETA Gratus 0028 95060 bílé.
Už jste slyšeli o cuketových špagetách? Tuhle lehkou alternativu klasických těstovin a mnoho dalších zdravých jídel si se spiralizérem ETA připravíte raz dva. Nástavec je určen pro kuchyňské roboty ETA, nebude vám tak zabírat cenné místo na kuchyňské lince.

Hravě zdravě
Spiralizér ETA ocení nejen milovníci zdravých zeleninových salátů, ale také příznivci RAW stravy. Hravě si s ním totiž připravíte cuketové, mrkvové, okurkové, ale i například dýňové špagety. Nebojte se ani spirálek z ovoce, jako jsou jablka, hrušky, ananas či mango.Objevujte nespočet kombinací, jak z ovoce a zeleniny vykouzlit chutné a zdravé spirálky, které jistě přijdou na chuť i dětem. Zpracovávat můžete ovoce a zeleninu do průměru 42 mm, větší kousky předtím nakrájejte. Spiralizér v sobě ukrývá kvalitní nerezové nože, se kterými připravíte salát či lehký oběd snadno a rychle. Díky třem různým nástavcům máte ještě více možností, jak rozveselit váš stůl. V balení tedy najdete:
- Nástavec na úzké spirály (2 x 4 mm)
- Nástavec na široké spirály (2 x 5,3 mm)
- Nástavec na plochou spirálu (2,3 x 40 mm)

Údržba spiralizéru je stejně snadná, jako jeho používání. Nože stačí jednoduše odejmout a opláchnout s běžným prostředkem na nádobí.
Spiralizér je kompatibilní s kuchyňskými roboty ETA Gratus (ETA 0028/0038), Gratussino (ETA 0023), Gustus (ETA 0128/1128), Meno/Mezo (ETA 0030/0033/0034) a mlýnkem na maso ETA Ambo 2075
| Typ příslušenství: | ostatní |
| Šířka: | 24.5 cm |
| Výška: | 8.5 cm |
| Hloubka: | 8.5 cm |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
Specifikace:
Spiralizér
* Příslušenství ke kuchyňskému robotu Gratus (ETA 0028/0038), Gratussino (ETA 0023), Gustus (ETA 0128/1128), Meno/Mezo (ETA 0030/0033/0034) a mlýnku na maso Ambo ETA 2075
* Určený pro tvorbu ozdobných spirál, které promění ovoce a zeleninu v lahodnou pochoutku
* Praktický pomocník pro přípravy RAW stravy - příprava zeleninových nudlí a špaget spirálovitého tvaru
* Pro zpracování surovin do maximálního průměru 42 mm
* Kvalitní nerezové nože
* Snadná údržba nástavců díky odnímatelným nožům
* Velmi rychlá a jednoduchá příprava
Příslušenství
* Nástavec na úzké spirály (2 x 4 mm)
* Nástavec na široké spirály (2 x 5,3 mm)
* Nástavec na plochou spirálu (2,3 x 40 mm)
TOP Zboží.cz