ETA Fortis 7224 90000 Tyčový vysavač ETA Fortis 7224 90000 vám zvládne pomoci při úklidu vaši domácnosti, a to hned ve čtyřech krocích najednou. Tento vysavač, který zvládne být v prov




















| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | zítra |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | zítra |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | 722490000 |
| Cena s DPH: | 7 034 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 813 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 1 ks |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8590393303632 |
| Objem sáčku / nádoby (l): | 0.45 |
| Turbokartáč: | Ano |
| Štěrbinová hubice: | Ano |
| Hubice na čalounění: | Ano |
| Prachový kartáč: | Ano |
| Parketová hubice: | Ne |
| Napájení: | Akumulátorové |
| Provedení vysavače : | Bezsáčkové |
| Mokré vysávání: | Ano |
| Provoz baterie (min.): | 45 |
| Doba dobíjení (hod.): | 6 |
| Konstrukce: | Tyčový |
| Na zvířecí chlupy: | Ne |
Tyčový vysavač ETA Fortis 7224 90000 černý/modrý.
Tyčový vysavač vysává, hloubkově čistí, suší a dezinfikuje v jednom kroku. Je vybaven výkonným 25,2V Li-Ion akumulátorem s výdrží až 45 minut.
Pokud nejste příznivci koberců a doma preferujete spíše tvrdé podlahy, vysavač ETA Fortis si jednoduše zamilujete! Dokonale se postará o všechny druhy tvrdých podlah – dlažbu, vinylové podlahy i dřevěné parkety.
S tyčovým vysavačem ETA Fortis bude úklid jedna radost. V jednom kroku totiž dokáže podlahu vysát, vytřít i vysušit. Zároveň také pomocí UV světla podlahu účinně dezinfikuje a hubí až 99,9 % bakterií. Váš domov tak zůstane hygienicky čistý.

S výkonným vysavačem ETA Fortis pohodlně uklidíte bez tahání zbytečných kabelů a kýblů. Jedním tahem podlahu vysajete i vytřete. Při vytírání se nebojte přidání čistících prostředků a dejte svým podlahám tu nejlepší péči. Vysavač se jednoduše postará i o rozlité tekutiny a rotační kartáč odstraní i usazené nečistoty. Účinná vodní filtrace navíc zamezuje úniku prachu a nečistot zpět do ovzduší.
Silný sací výkon vysavače ETA Fortis zajišťuje výkonný 25,2V Li-Ion akumulátor a pyšní se výdrží až 45 minut. Úklid celé domácnosti tak zvládnete bez obav z předčasného vybití vysavače.
Sací výkon můžete regulovat praktickým tlačítkem. Nižší výkon ECO využijete při klasickém úklidu, kdy upřednostňujete delší výdrž s úsporou energie. Pro náročnější úklidové výzvy přepněte na MAX a zatočte s nečistotami. Následné nabíjení vysavače trvá 4-6 hodin.

Všechny funkce, čas provozu i stav baterie můžete sledovat na přehledném LED displeji. Úklid tak budete mít plně pod kontrolou.
Těžkým a nepoddajným tyčovým vysavačům odzvonilo. Vysavač ETA Fortis má nízké těžiště pro opravdu snadnou ovladatelnost a díky praktickému otočnému kloubu se s ním snadno manipuluje. Vysavač ETA Fortis výborně drží stabilitu a stojí bez podpory. Během úklidu jej tak můžete klidně odložit i uprostřed pokoje. Máte uklizeno? Vysavač odložte do nabíjecí základny, kde můžete kromě vysavače skladovat i příslušenství.

Úklid vám usnadní rotační kartáč z mikrovlákna, který slouží pro šetrnější úklid a je vhodný i pro choulostivější podlahy. Pro odstranění hrubších nebo zaschlých nečistot použijte spirálový rotační kartáč, který taktéž naleznete v balení.

Cesta k čisté domácnosti vede přes čistý vysavač. ETA Fortis vám však jeho údržbu maximálně usnadní. Samočistící systém SELF-CLEAN stisknutím jednoho tlačítka důkladně vyčistí útroby vysavače, nádoby stačí opláchnout ve vodě.
Na tento spotřebič vám ETA poskytuje prodlouženou záruku na 5 let na motor. Pro získání záruky se stačí bezplatně zaregistrovat ZDE.

Stále nevíte, jestli vám to bude s vysavačem klapat? Jednoduše si jej vyzkoušejte! Na testování máte 60 dní, a pokud s vysavačem nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze. Kompletní podmínky akce najdete ZDE.

| Zdroj energie: | aku (Li-ion) |
| Ruční a tyčový vysavač 2 v 1: | ne |
| Typ filtrace: | vodní filtrace |
| Doba provozu: | 45 min. |
| Hlučnost: | 75 dB |
| Mokré čištění: | ano |
| Objem prachového sáčku nebo nádoby: | 0.45 l |
| Osvětlení na hubici: | ano |
| Akumulátorový program: | žádný |
| Na zvířecí chlupy: | ne |
| Šířka: | 32.5 cm |
| Výška: | 115.5 cm |
| Hloubka: | 31.5 cm |
| Hmotnost: | 5.41 kg |
| Šířka: | 31.5 cm |
| Výška: | 65.5 cm |
| Hloubka: | 32.5 cm |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
Vysavač a čistič tvrdých podlah 4 v 1
* Vysává, hloubkově čistí vodou, suší a dezinfikuje v jednom kroku
* Speciálně navržený pro údržbu všech druhů tvrdých podlah (dřevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plovoucí podlaha apod.)
* Pohodlný úklid bez zbytečných kabelů
* Vodní filtrace zamezuje úniku prachu a nečistot zpět do ovzduší
* Rotační kartáč efektivně odstraňuje i usazené nečistoty
* Vytírá i s použitím čistícího prostředku
* Vysává i tekutiny
* Silný motor
* Vysoká účinnost vysávání
* 2 stupně výkonu
* Výkonný Li-Ion akumulátor 25,2 V / 4900 mAh zaručuje silný sací výkon
* Dlouhá doba provozu - až 45 min
* Kvalitní HEPA filtr
* Doba nabíjení 4-6 hod
* Přehledný LCD displej
* Světelná signalizace provozu a nabíjení s indikací vybitého akumulátoru
* Objem nádržky na čistou vodu 0,68 l
* Objem nádoby na nečistoty 0,45 l
* UV lampa pro dezinfekci podlahy od virů a bakterií
* Speciální samočistící funkce Self Clean
* Vyjímatelný a snadno omyvatelný rotační kartáč
* Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky pro snadnou obsluhu
* Jednoduché ovládání a snadná údržba
* Snadná manipulace díky otočnému kloubu
* Nízké těžiště pro SNADNOU OVLADATELNOST
* Vysoká stabilita - lze postavit kamkoliv