Volně stojící lednička 82 cm s mrazákem uvnitř Beko TS 190340 N. Možnost umístění pod linku. Objem 86 l, třída energetické účinnosti E, MinFrost®, možnost otočení otevírání dveř



| PPL Parcel CZ Smart - výdejní místa Parcelshop | Út 19.5.2026 |
| ROZVOZ ZBOŽÍ PO PRAZE | Út 19.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 8 - Libeň | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR na prodejně Praha 10 - Vršovice | Po 18.5.2026 |
| OSOBNÍ ODBĚR ve skladu v Benátkách nad Jizerou | Po 18.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Private na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA na adresu | Út 19.5.2026 |
| ZÁSILKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| BALÍKOVNA - výdejní místa | Út 19.5.2026 |
| PPL Parcel CZ Business na adresu bez ohlášení | Út 19.5.2026 |
| TOPTRANS na adresu | Út 19.5.2026 |
| Kód: | TS190340N |
| Výrobce: | BEKO |
| Cena s DPH: | 4 458 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 684 Kč |
| DPH: | 21 % |
| DOSTUPNOST: | SKLADEM |
Ihned | |
| Zásoba: | 3 ks |
| Výška balení: | 87.6 |
| Šířka balení: | 51 |
| Hloubka balení: | 53.1 |
| Status položky: | Ne |
| EAN: | 8690842577291 |
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba energie za 24 hodin (kWh): | 0.298 |
| Způsob umístění: | Volně stojící |
| Klimatická třída: | T |
| Objem chladničky (l): | 85 |
| Počet polic / šuplíků chladničky: | 2 |
| Mrazák: | Ne |
| Umístění mrazáku : | Není |
| Hlučnost (dB): | 36 |
| Emisní třída hlučnosti: | C |
| Displej: | Ne |
| Ventilátor: | Ne |
| Nulová zóna (Biofresh): | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 81.8 |
| Šířka (cm): | 47.5 |
| Hloubka (cm): | 50 |
Volně stojící lednička pod linku s mrazákem uvnitř Beko TS 190340 N.
Výhody nákupu:
Možnost otočení otevírání dveří
Hlavní vlastnosti:
| Typ produktu | pod linku |
| Odpovídající typ | Volně stojící |
| Celkový objem přihrádky na čerstvé potraviny a chlazení (l) | 73 l |
| Výška | 81.8 cm |
| Šířka | 47.5 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Třída en. účinnosti | E |
| Druh chladícího systému | Statický |
| Barva | Bílá |
| Třída hlukové emise | C |
| Produktové číslo | 7266840512 |
| Produktové EAN | 8690842577291 |
Hrubý a čistý objem:
| Celkový hrubý objem (l) | 90 L |
| Celkový čistý objem (l) | 85 l |
| Celkový čistý objem | 3 ft³ |
| Celkový objem přihrádky na čerstvé potraviny a chlazení (l) | 73 l |
| Čistý objem chladničky | 3.04 ft³ |
Vlastnosti lednice:
| Druh poliček chladničky | Skleněné |
| Počet zásuvek pro čerstvé potraviny | 1 |
Provedení:
| Zaměnitelný směr otevírání dveří | ano |
| LED osvětlení | ano |
| Typ ovládání | Mechanické |
| Odpovídající typ | Volně stojící |
| Typ madla | Zapuštěné |
| Barva | Bílá |
Výkon a spotřeba:
| Třída en. účinnosti | E |
| Roční spotřeba energie (kWh/rok) | 109 |
| Denní spotřeba energie (kWh/den) | 0.298 |
| Denní spotřeba energie při 32 °C (kWh/den) | 0.41 |
| Hlučnost | 36 dBA |
| Klimatická třída | T |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Celkový objem přihrádky na čerstvé potraviny a chlazení (l) | 73 l |
| Objem pro mražené potraviny (l) | 12 l |
| Třída hlukové emise | C |
| Maximální okolní teplota požadovaná pro provoz (°C) | 43 |
| Denní spotřeba energie při 16 °C (kWh/den) | 0.178 |
Rozměry a hmotnost:
| Výška | 81.8 cm |
| Šířka | 47.5 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Čistá hmotnost | 23.8 kg |
| Výška balení | 87.6 cm |
| Šířka balení | 51 cm |
| Hloubka balení | 53.1 cm |
| Hmotnost zabaleného produktu | 26 kg |
MinFrost®
Mraznička bez boje s ledem.
MinFrost® chlazení omezuje tvorbu námrazy v mrazničce, což má za výsledek nižší spotřebu a hlavně konec častého odmrazování.

Možnost otočení otevírání dveří
Nastavení směru otevírání dveří podle uspořádání kuchyně.
U lednic Beko můžete otočit směr otevírání dveří snadným prohozením pantů. Lednici tak lze kdykoliv přizpůsobit jinému umístění.

LED osvětlení
LED osvětlení, úsporné a jasné osvětlení.
LED osvětlení má narozdíl od klasické žárovky jasnější barvu světla, ale také nižší spotřebu energie, protože se nezahřívá.

Bezpečnostní sklo
Vysoce odolné skleněné police.
Díky bezpečnostnímu sklu nemusíte mít obavu dát do lednice i velké a těžké hrnce. Police z bezpečnostního skla jsou vyrobeny z tvrzeného skla a dokážou unést až 25 kg. Jsou mnohem odolnější vůči prasknutí a poškrábání než police ze skla bez speciální úpravy, takže i těžké věci můžete do lednice uložit bez obav.
